בית מוגן | בית תרמי

  בית מוגן

כשאנחנו שומעים על בתים מוגנים מרעידת אדמה, אנחנו בדרך כלל חושבים במונחים של תמ"א 38. אותה תוכנית מתאר ידועה שהתקבלה בעשור הראשון של שנות האלפיים ומטרתה היתה לעודד דיירים לבצע תוכנית שיפוץ מקיפה למבני המגורים שלהם, במטרה לחזק אותם, כך שיהיו מוכנים מפני רעידות אדמה.

אך האמת היא שבית מוגן מפני רעידות אדמה, לא חייב להיות כזה שעובר פרויקט תמ"א 38. אנחנו יכולים למצוא בתים חדשים אשר נבנו על פי כל ההגדרות והתקנים שמיועדים עבור בתים מוגנים מרעידת אדמה. מדובר על תקנים שנקבעו על ידי מכון התקנים בהתאם למה שמקובל בעולם ובהתאם להערכות של מומחים בדבר רעידות אדמה אשר עלולות להתרחש בישראל.

אף על פי שלהבדיל ממקומות אחרים בעולם, ישראל לא ספגה עד היום, למזלנו, רעידות אדמה חזקות, עדיין הערכה היא שבעתיד תתרחש רעידת אדמה, ולו מהסיבה הפשוטה שאנחנו ממוקמים מעל השבר הסורי אפריקאי.

בית מוגן מפני רעידות אדמה, זה בית אשר עשוי מקורות חזקים, בית אשר יכול לספוג טלטלות שונות ועדיין לא יקרה לו שום דבר, לפחות לא באופן כזה שיכול לגרום נזק בנפש. אנחנו יכולים למצוא מגוון חברות אשר מתמחות בייצור חומרים ואלמנטים שמתאימים לבתים מוגנים מפני רעידות אדמה, בין היתר חברות כמו נדורה וחברות אחרות, שמתמחות בייצור אלמנטים לטופ בילדינג, יש להן גם מוצרים שמתאימים להגנה מפני רעידות אדמה, תבניות בהן משתמשים קבלנים ויזמים כאשר הם ניגשים להקים בתים מוגנים.

יש נקודה נוספת שאנחנו צריכים לזכור בהקשר זה והיא הנקודה הכלכלית. כשאנחנו מחליטים לבנות בית מוגן, אומנם אנחנו משקיעים לא מעט כסף, מן הסתם, אך מצד שני אנחנו גם מרוויחים לא מעט, ולו מהסיבה הפשוטה שאנחנו יכולים שאנחנו מעלים את ערך הנכס מצד אחד ומצד שני, אנחנו קונים כביכול תעודת ביטוח. נכון שהסיכוי כעת שהבית שלנו ייפגע מרעידת אדמה הוא נמוך, אנחנו גם לא חושבים על זה, אך מצד שני, אם זה יקרה, הרי אז נגלה כמה אנחנו מרוויחים או לפחות לא מפסידים, בוודאי ביחס למי שעדיף להמר ולא בנה בית כזה. לכן רצוי להשקיע בבית מוגן, גם אם המחיר הוא גבוה. בצורה כזו אנחנו יכולים לישון בשקט שאם חס וחלילה יקרה משהו, הרי שהבית שלנו מוגן מפני רעידות אדמה. מה שבטוח הוא, שזה לא יפגע באיכות החיים שלנו.

אנחנו מזמינים אתכם עוד היום לפנות אלינו ולקבל הצעות מחיר עבור הקמת בית מוגן וכן לקבל את כל המידע שאתם מחפשים בנושא. פנו אלינו ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בהקדם. טופ בילדינג עומד לרשותכם בכל עת ומוכן לספק לכם את כל המידע שאתם מחפשים. אנחנו כאן לשירותכם בכל נושא ובכל עניין.
 
 


סניף ראשי: רח' החומה 2

א.ת מערבי, ראשון לציון

פקס: 072-2446231

info@bait-termi.co.il

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת:
חייגו: 1-700-071-074 או מלאו פרטיכם: